W sieci można odnaleźć bez najmniejszego kłopotu kilka jeżeli nie kilkanaście porównywarek kredytów. W rzeczywistości nie ma lepszego poszukiwania kredytu dla nas. Definiujemy kwotę, czas kredytowania i porównywarka finansowa uwidocznia nam kilkanaście propozycji kredytowych. Poza tym, możemy sobie dany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe jednak…

W szeregu przypadków przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie uzyskamy kredytu gdyż nie spełniamy warunków banku.

Na nieszczęście porównywarka kredytów wyłącznie zestawia oferty, podsuwa jaki kredyt jest najkorzystniejszy, pokazuje ukryte szczegóły oferty kredytowej, których w reklamie danego banku nie można odnaleźć, jednakże porównywarka kredytowa nie wyznacza, że w danym banku kredyt bez wątpienia otrzymamy.

Każdy bank ma swoją własną strategię, w jednym nasza zdolność finansowa będzie należyta do osiągnięcia kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zmniejszyć możliwość odrzucenia wniosku?
Porównanie kredytów prawdę powie!
Korzystaj z pomocy doradcy kredytowego, zasadniczo w większych porównywarkach kredytowych jest sposobność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego zupełnie gratisowo.
Porównania kredytowe są bardzo wygodne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, wypada jednak pamiętać, że to bank postanawia czy udostępni danej osobie kredytu.